"Mësueset e Lezhës janë kthyer në propaganduese të PS, nën drejtim të Arben Ndokës..."

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:05 19-04-2017

Ish- kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një tjetër fakt me anë të me anë të mesazheve të “qytetarit dixhital”.

Në facebook-un e tij Berisha ka postuar një mesazh që i kanë dërguar nga Lezha, me të cilin akuzojnë mësueset e Lezhës për propagandë. Sipas mesazhit të publikuar nga Berisha “popanganda bëhet nëpërmjet drejtimin të Arben Ndokës dhe Pjerin Ndreut".

Postimi i Sali Berishës.

Mesueset ne Banditistan shperndajne fletepalosjet e partise/shtet siçiliste.
Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital! sb

Përshëndetje zoti Berisha! Mësueset e Lezhës janë kthyer në propaganduese dhe shpërndarëse të fletushkave të PS, ditën për diell! Arsimtare dhe militante që japin shembullin duke propaganduar nën drejtimin e kriminelëve që kanë pushtusr Lezhën. Drejtohen nga Arben Ndoka me te cilin si shperblim per trafikun e vajzave shqiptare drekojne per kater pale qefe dhe Pjerin Ndreu!

gg_copy.jpg

hg.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deklaratat e bujshme të pasurisë Berisha, Rama, Meta... Ky është komenti më pikant që keni lexuar sot!
Asistentja e Metës bëhet nënë, Monika Kryemadhi ndan emocionet e forta me të gjithë »
Article Logic
Execution time: 0.024740934371948
array(1) { ["section"]=> string(86) "mesueset-e-lezhes-jane-kthyer-ne-propaganduese-te-ps-nen-drejtim-te-arben-ndokes-75710" }