Mësuesja provokon me poza seksi brenda ambienteve të gjimnazit në Tiranë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:04 01-07-2016 Mësuesja provokon me poza seksi brenda ambienteve të gjimnazit në Tiranë

Eleonora u bë e njohur për publikun falë Big Brother Albania, ku edicionin e tetë dhe të fundit ajo ishte një prej konkurrenteve kryesore dhe pretendente për t’u shpallur fituese.

Pas mbarimit të spektaklit, Eleonora iu kthye punës së saj si mësuese gjeografie në shkollën e mesme “Besnik Sykja” në Tiranë. Dhe pikërisht nga ambientet e këtij gjimnazi, Noa ka publikuar këtë foto provokuese për fansat e saj në rrjetet sociale.

“Na mbytën reformat nepër koridore”, shkruan ish-konkurrentja e Big Brother, ndoshta duke ironizuar rregullat e reja që dalin çdo vit nga Ministria e Arsimit.

Ashtu siç tregoi edhe brenda shtëpisë së Big Brother, Eleonora vazhdon të ruaj një stil të veçantë, ndonëse mund të jetë paksa i ekzagjeruar në një ambient shkolle. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027362823486328
array(1) { ["section"]=> string(78) "mesuesja-provokon-me-poza-seksi-brenda-ambienteve-te-gjimnazit-ne-tirane-45239" }