Meta bëhet bashkë me gazetarët e njohur dhe shkon në Korçë për një arsye të veçantë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:01 06-01-2018 Meta bëhet bashkë me gazetarët e njohur dhe shkon në Korçë për një arsye të veçantë

Presidenti i vendit Ilir Meta ka uruar ditën e sotme përvjetorin e themelimit të gazetës së parë opozitare në vend, “Rilindja Demokratike”.

Në një postim në rrjetet sociale, Meta ka publikuar një foto duke uruar këtë ditë të shënuar për median shqiptare.

Në foto Meta shfaqet me dy gazetarë të vjetër si Fahri Balliu dhe Çim Peka.

Me nga një gotë verë nëpër duar dhe në një ambient shumë të ngrohtë në qytetin e Korçës, Meta bashkë me dy gazetarët kanë festuar ditëlindjen e 27-të të RD-së.

Më poshtë postimi i Metës: 

Screenshot_27.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021037101745605
array(1) { ["section"]=> string(90) "meta-behet-bashke-me-gazetaret-e-njohur-dhe-shkon-ne-korce-per-nje-arsye-te-vecante-105595" }