Meta bën simbolin e shqiponjës, ja me kë e nis ditën sot presidenti (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:42 05-01-2018 Meta bën simbolin e shqiponjës, ja me kë e nis ditën sot presidenti (FOTO)

Presidenti i Republikës, Ilir Meta e ka nisur ditën e sotme me një takim me ish-kampionin e Europës në boks, Nuri Seferi.

Meta nuk ka ngurruar që të pozojë teksa bën simbolin e shqiponjës dykrenare, së bashku me ish-kampionin Seferi.

“Ishte kënaqësi të nisja ditën me ish-kampionin e Europës në boks, Nuri Seferi.
Uroj që në këtë vit të shpallur të "Skënderbeut", Nuri Seferi të rikthehet fuqishëm në ring dhe të ngrejë flamurin tonë Kombëtar sa më lart”, shkruan Meta në rrjetet sociale. 

meta.jpg

 

26229325_1627969567249310_4270954858372409711_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18403196334839
array(1) { ["section"]=> string(78) "meta-ben-simbolin-e-shqiponjes-ja-me-ke-e-nis-diten-sot-presidenti-foto-105499" }