Meta bëri shqiponjën në Presidencë, Rama i përgjigjet me këtë VIDEO

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:10 11-06-2019 Meta bëri shqiponjën në Presidencë, Rama i përgjigjet me këtë VIDEO

Kryeministri i Edi Rama ka postuar pak orë më parë në profilin e tij në Instagram një video nga festimet e komunitetit shqiptar në SHBA.

Pamjet të cilat janë bërë tashmë virale në rrjet shihen teksa një person me ngjyrë bën shqiponjën dhe feston mes shqiptarëve me simbolin tonë kombëtar.

Kujtojmë se kjo video e postuar nga Rama vjen vetëm pak orë pasi kreu i shtetit Ilir Meta bëri dje në Presidencë shqiponjën me duar pasi formosi dekretin për anullimin e zgjedhjeve.

"Fantastike", shkkruan Rama në diçiturë.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

Fantastike????

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022425174713135
array(1) { ["section"]=> string(73) "meta-beri-shqiponjen-ne-presidence-rama-i-pergjigjet-me-kete-video-167732" }