Meta e puth nga distanca, por Kryemadhi ngjit hekurat parvazit të lokalit dhe e puth në buzë (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:25 09-04-2017 Meta e puth nga distanca, por Kryemadhi ngjit hekurat parvazit të lokalit dhe e puth në buzë (Video)

Çaste të paharrueshme janë duke kaluar çifti Meta-Kryemadhi, teksa mes qindra miqve dhe të afëmrve po festojnë ditëlindjen e 43-të të deputetes së LSI-së.

Ky është momenti pikant, kur pasi kreu i LSI, Meta i ka dhuruar një puthje nga distanca bashkëshortes së tij, ajo nuk ka ngurruar të ngjisë hekurat e parvazit të lokalit duke i dhuruar një puthje në buzë. Ndiqni videon:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çfarë ka ndodhur me kryeministrin Rama? Ja ndryshimi i papritur në 'FB' që mund të mos e keni vënë re
Ditëlindja e Monika Kryemadhit, festa zgjati edhe pas mesnate, zbulohen dy arsyet (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.024148941040039
array(1) { ["section"]=> string(103) "meta-e-puth-nga-distanca-por-kryemadhi-ngjit-hekurat-parvazit-te-lokalit-dhe-e-puth-ne-buze-video-74641" }