Meta i emocionuar, i dhuron lule Blerta Zhegut (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:52 11-10-2018 Meta i emocionuar, i dhuron lule Blerta Zhegut (FOTOT) Ilir Meta duke i dhuruar lule Blerta Zhegut

Presidenti Ilir Meta duket se ka kaluar vërtet një mbrëmje emocionuese.

Presidenti thotë se pati kënaqësinë e veçantë të ndiqte mbrëmë koncertin e sopranos, Blerta Zhegu, e shoqëruar nga Orkestra e Harqeve të Klubit të Artit dhe Kulturës “SIGAL Uniqa”.

“Ishte një shpalosje e mrekullueshme e talenteve të rralla shqiptare në kuadër të Vitit Europian të Trashëgimisë Kulturore, të shpallur nga Bashkimi Europian”, shkruan Meta dhe ndan këto dy foto të mbremjes ku bie në sy momenti i dhurimit të luleve për sopranon e talentuar.

meta2.jpg

metaa.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama batuta me gruan shtatzënë në Kryeministri: Nuk e shtyni dot për në janar (E PLOTË)
Salianji kërcën përpjetë në emision, gazetari publikon VIDEON: Pritet themelimi i shoqatës ‘bibilushat e Lulit’ »
Article Logic
Execution time: 0.0047540664672852
array(1) { ["section"]=> string(58) "meta-i-emocionuar-i-dhuron-lule-blerta-zhegut-fotot-137391" }