Meta i lodhur nga udhëtimet, e zë gjumi në fluturim (Foto)

Publikuar tek: politike, më 17:56 25-02-2016 Meta i lodhur nga udhëtimet, e zë gjumi në fluturim (Foto)

Pas kryeministrit Edi Rama, i cili u fotografua nga pasagjerët e një aeroplani teksa dremiste, duket se gjumi ka “këputur” edhe kreun e Kuvendit Ilir Meta.

Duket se fluturimet e shpeshta jashtë vendit si dhe zhvillimet e mëdha politike në Shqipëri, e kanë detyruar Ilir Metën që edhe ato pak orë në fluturim, t’i shfrytëzojë për tu qetësuar duke marrë një sy gjymë. Në vizitën e tij të fundit, Meta ishte në Danimarkë ku u takua me homologun nga i cili mori mbështetje në rrugën e Shqipërisë drejt BE-së.

meta-avion.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kriza e refugjatëve, Gjosha: Qeveria e përgatitur për menaxhimin e fluksit të mundshëm
Rama reagon pas goditjes me vezë: PD po i përdorë si armë opozitare. Basha: Në 3 vetë, 2 i ke kriminelë »
Article Logic
Execution time: 0.028103828430176
array(1) { ["section"]=> string(61) "meta-i-lodhur-nga-udhetimet-e-ze-gjumi-ne-fluturim-foto-33529" }