Meta i shoqëruar nga bashkëshortja Kryemadhi: Zoti shpërbleftë sakrificat e besimtarëve

Publikuar tek: politike, më 10:02 17-07-2015 Meta i shoqëruar nga bashkëshortja Kryemadhi: Zoti shpërbleftë sakrificat e besimtarëve Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi

Kreu i Kuvendit Meta, i shoqëruar edhe nga bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për Fitër bajramin.

Meta ka uruar për të gjitha familjet shqiptare më shumë paqe, lumturi e begati.

“Uroj të gjithë besimtarët gëzuar Fitër Bajramin. Zoti i shpërbleftë të gjitha sakrificat e tyre shpirtërore e fizike. Më shumë paqe, lumturi dhe begati në familjet e tyre”, tha kreu i kuvendit Meta në urimin e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Basha dhe Klosi urojnë Fitër Bajramin. Ministri: Xhaminë e madhe e kemi realitet
Çadra me drita te kryeministria, Parreno ka marrë “copy- paste” punën në Muzeun e Artit në Filadefia »
Article Logic
Execution time: 0.026058912277222
array(1) { ["section"]=> string(92) "meta-i-shoqeruar-nga-bashkeshortja-kryemadhi-zoti-shperblefte-sakrificat-e-besimtareve-16379" }