Meta ia merr valles në mes të Tropojës: Atmosferë e jashtëzakonshme... (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:03 26-05-2019 Meta ia merr valles në mes të Tropojës: Atmosferë e jashtëzakonshme... (VIDEO)

Presidenti Ilir Meta ka qenë ditën e sotme në qytetin e Tropojës.

Ai ka marrë pjesë në Festivalin e Parë Mbarëkombëtar të 'Kcimit të Tropojës'.

Përmes një video të publikuar nga vetë Meta në 'Instagram', ai shfaqet duke kërcyer vallen e Tropojës shoqëruar nga grupi popullor.

Presidenti e ka cilësuar këtë një atmosferë të jashtëzakonshme.

'Në Tropojën e dashur dhe fisnike! I lumtur të marr pjesë sot në Festivalin e Parë Mbarëkombëtar të "Kcimit të Tropojës", kryevepër e trashëgimisë shpirtërore të kombit tonë! Atmosferë e jashtëzakonshme festive!', shkruan Meta.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10724186897278
array(1) { ["section"]=> string(79) "meta-ia-merr-valles-ne-mes-te-tropojes-atmosfere-e-jashtezakonshme-video-165790" }