Meta jep mesazh nga 2200 metra lartësi: Për të arritur maja më të larta… (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:00 09-08-2018 Meta jep mesazh nga 2200 metra lartësi: Për të arritur maja më të larta… (VIDEO) Presidenti Ilir Meta

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka përshëndetur gjithë shqiptarët nga bukuritë natyrore të Kosovës, nga bjeshkët e Rugovës deri tek ato të Prevallës.

Meta ka ftuar të gjithë shqiptarët të vizitojnë këto bjeshkë të jashtëzakonshme, sakaq është shprehur optimist për të arritur maja më të larta.

“Të dashur miq ju përshëndes këtu nga maja e Oshlakut, 2217 metra mbi nivelin e deti në bjeshkët përrallore të Prevallës.
Ndaj do doja tju ftoja të gjithë t’i vizitoni këto bjeshkë të jashtëzakonshme, mjaft oskigjenuese, mjaft frymëzuese, mjaft të shëndetshme dhe njëkohësisht që të bëjnë më optimist për të arritur maja më të larta”, shprehet Meta nga bjeshkët e Prevallës.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Niko Peleshi shkon në festën e birrës me vajzën modele, shihni FOTOT
E JASHTËZAKONSHME/ MJEKËT operojnë për 32 orë me radhë pacientin dhe shtrihen në dysheme të rraskapitur (MESAZHI I FORTË) »
Article Logic
Execution time: 0.024764060974121
array(1) { ["section"]=> string(83) "meta-jep-mesazh-nga-2200-metra-lartesi-per-te-arritur-maja-me-te-larta-video-130635" }