Meta ka fansa edhe në Gjermani, boksieri i njohur foto me kryeparlamentarin shqiptar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:37 09-12-2015 Meta ka fansa edhe në Gjermani, boksieri i njohur foto me kryeparlamentarin shqiptar

Kreu i Kuevndit të Shqipërisë, Ilir Meta ka shtuar rradhët e fansave edhe jashtë Shqipërisë. Boksieri i njohur me origjine shqiptare që jeton në Gjermani, Don Granit Shala ka postuar në rrjetet sociala një foto me Metën, e bërë me rastin e festës së pavarësisë.

Meta dhe Shala kanë qenë të ftuar në një darkë mes shumë personaliteteve të njohura shqiptare në diasporë në festën e 28 Nëntorit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027724027633667
array(1) { ["section"]=> string(89) "meta-ka-fansa-edhe-ne-gjermani-boksieri-i-njohur-foto-me-kryeparlamentarin-shqiptar-27372" }