Meta merr Monikën bashkë me vajzën e vogël dhe shkojnë në Kosovë për një arsye të veçantë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:20 11-11-2017 Meta merr Monikën bashkë me vajzën e vogël dhe shkojnë në Kosovë për një arsye të veçantë (FOTO)

Presidenti i vendit Ilir Meta sëbashku me bashkëshorten e tij, Monika Kryemadhi dhe vajzën tij të vogël këtë fundjavë janë larguar nga Shqipëria dhe kanë shkuar në Kosovë.

Arsyeja ka qenë dasma e miqve të tyre Hana dhe Shkumbini.

Meta këtë moment të gëzueshëm e ka shpërndare me ndjekësit e tij në rrjetet sociale. 

Më poshtë postimi i Ilir Metës:

Screenshot_28.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027750015258789
array(1) { ["section"]=> string(100) "meta-merr-moniken-bashke-me-vajzen-e-vogel-dhe-shkojne-ne-kosove-per-nje-arsye-te-vecante-foto-99217" }