Meta në ceremoninë e pagëzimit të Tedit, njihuni me mikun e veçantë të Presidentit

Publikuar tek: barometri, më 07:32 05-08-2018 Meta në ceremoninë e pagëzimit të Tedit, njihuni me mikun e veçantë të Presidentit

Ditën e sotme Presidenti Ilir Meta është bërë pjesë e nje ceremonie pagëzimi. Në një postim në faqen e tij, Meta shkruan se sot ka qenë dita e pagëzimit të Tedit, shokut të tij.“Ishte kënaqësi e veçantë të merrja pjesë në pagëzimin e shokut tim Tedi”, ka shkruar Presidenti.

Ndërsa, ceremonia ka qenë tepër mbresëlënëse dhe frymëzuese për të.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029006958007812
array(1) { ["section"]=> string(88) "meta-ne-ceremonine-e-pagezimit-te-tedit-njihuni-me-mikun-e-vecante-te-presidentit-130186" }