Meta në takim me gazetarët: Shpresoj të japim lajmin e çeljes së negociatave

Publikuar tek: politike, më 12:29 28-12-2015 Meta në takim me gazetarët: Shpresoj të japim lajmin e çeljes së negociatave

Gazetarë të shumtë ishin të pranishëm në ceremoninë e zhvilluar në ambientet e Kryesisë së Kuvendit nga Ilir Meta.

Gjatë fjalës së tij të shkurtër Meta falenderoi për pjesëmarrjen të gjithë të pranishmit.

“Falenderoj për pjesëmarrjen të gjithë gazetarët, edhe ata të opozitës. Shpresoj që vitin tjetër të japim lajmin e çeljes së negociatave”, tha Meta.

Në ceremoni ishin të pranishëm gazetarë të shumtë, disa prej të cilëve munguan në takimin me kryeministrin Edi Rama.

m2.jpg

m3.jpg

m6.jpg

m5.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Paditen në Prokurori Ridvan Bode, Genc Ruli, Florion Mima dhe dy zv-ministra. Reagon Basha
Shoqata e Transportit: Nga 1 janari nuk ka shërbim urban »
Article Logic
Execution time: 0.025107145309448
array(1) { ["section"]=> string(81) "meta-ne-takim-me-gazetaret-shpresoj-te-japim-lajmin-e-celjes-se-negociatave-28716" }