Meta shkon në Medvegjë dhe tregon emocionin e madh që përjetoi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:01 26-11-2017 Meta shkon në Medvegjë dhe tregon emocionin e madh që përjetoi

Presidenti i vendit Ilir Meta gjatë një vizte në Kosovë ka zhvilluar dhe një takim në qytetin e Medvegjës.

Këtë vizitë të tijën Meta e ka treguar edhe në rrjetet sociale, ku rrëfen dhe përjetimin e tij për këtë vizitë.

Në një postim në rrjetet sociale, Meta bën apel për më shumë vëmendje ndaj shqiptarëve që të jenë sa më shpejt të bashkuar në familjen e madhe europiane.

Më poshtë postimi i plotë i Ilir Metës: 

Screenshot_27.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021803855895996
array(1) { ["section"]=> string(67) "meta-shkon-ne-kosove-dhe-tregon-emocionin-e-madh-qe-perjetoi-100832" }