“Meta sot rrëfen gjithçka”, këshilltari i tij jep lajmin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:28 06-02-2017 “Meta sot rrëfen gjithçka”, këshilltari i tij jep lajmin

“Kryetari i Kuvendit, z.Ilir META rrëfen gjithçka sot”.

Kështu shkruan këshilltari i kreut të Kuvendit Emiljano Aleksi duke bërë shumë të mendojnë lidhur me “gjithçka”. Çfarë i ka mbetur ende pa thënë Metës që ka vendosur ta tregojë sot? Kjo mbetet për t’u zbuluar në orën 21:00  në Top Story, Top Channel ku kryeparlamentari dhe njëherazi kreu i LSI do të jetë i ftuar.

Kujtojmë se situata mes PS e LSI është ndezur në këto prag zgjedhjesh për shkak të deklaratave bërë nga palët lidhur me 71 mandatet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025480031967163
array(1) { ["section"]=> string(59) "meta-sot-rrefen-gjithcka-keshilltari-i-tij-jep-lajmin-67860" }