Meta takon Arnold Schwarzenegger, tregon SURPRIZËN e madhe për shqiptarët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:44 04-12-2018 Meta takon Arnold Schwarzenegger, tregon SURPRIZËN e madhe për shqiptarët Ilir Meta dhe Arnold Schwarzenegger

Presidenti Ilir Meta ndodhet ditën e sotme në Katovicë të Polonisë, ku ka takuar aktorin holliwoodian të filmave aksion Arnold Schwarzenegger.

Këtë gjë Meta na e ka bërë të ditur me anë të një postimi në Facebook, ndërsa ka ndarë një foto nga takimi.

Presidenti ka shprehur kënaqësinë, ndërkohë që është i bindur se së afërmi Schwarzenegger do të vijë në Shqipëri.

'Kënaqësi të takoja në Katovicë, Arnold Schwarzenegger, mjaft i angazhuar për të ndërgjegjësuar njerëzimin për bashkimin e përpjekjeve për parandalimin e ngrohjes globale para se të jetë vonë. I bindur se së afërmi do ta kemi në Shqipëri', shkruan Meta.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Personazhi i njohur i ekranit braktis digitalb, firmos kontratën me ‘bossin’ e medias
Nuk ndalet Edi Rama, 'Topin e Artë' ia dhuron Bashës »
Article Logic
Execution time: 0.020218849182129
array(1) { ["section"]=> string(79) "meta-takon-arnold-schwarzenegger-tregon-surprizen-e-madhe-per-shqiptaret-143927" }