Meta vizitë pune në Gjermani, takohet me ministrin Muller

Publikuar tek: politike, më 17:53 12-01-2016 Meta vizitë pune në Gjermani, takohet me ministrin Muller

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta ka udhëtuar drejt Gjermanisë ku është takuar me disa politikanë të Bundestagut.

Gjatë vizitës së punës, Meta është takuar me ministrin për Bashkëpunimin Ekonomik, Gerd Muller, Sekretarin e përgjithshëm të SCU-së, Shojer dhe me disa përvaqësues të grupeve parlamentare në Bundestag.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Drejtoresha e Doganave “gatitu” përpara Ramës së nevrikosur (Foto)
“Makina e Konsullatës Shqiptare në Itali e dyshuar për transport lëndësh narkotike”, deputeti: Më kanë kërcënuar pas denoncimit »
Article Logic
Execution time: 0.026946067810059
array(1) { ["section"]=> string(62) "meta-vizite-pune-ne-gjermani-takohet-me-ministrin-muller-29819" }