Meteorologët japin lajmin: Borë edhe në Tiranë. Ja kur pritet

Publikuar tek: aktualitet, më 08:39 14-01-2018 Meteorologët japin lajmin: Borë edhe në Tiranë. Ja kur pritet

Meteorologët kanë dhënë lajmin se së shpejti do të ktë reshje bore edhe në lartësitë 700 metra mbi nivelin e detit.

Ndonëse kjo fundjavë sjell reshje vetëm në një pjesë të territorit, fundjava tjetër do të jetë vërtet dimër.

Meteoalb bën të ditur se nga data 20 deri në datën 26 janar, do të kemi tamam ditë dimri.

Ndër të tjera, Meteoalb bën të ditu se ka shumë gjasa që fundjava tjetër të na sjellë reshje bore në Tiranë.

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SKANDAL / Mes mbeturinave dhe rrënimit, kjo është gjendja e tmerrshme e kalasë së Gjirokastrës
Policia aksion gjithë natën në Tiranë, i hiqet leja e drejtimit shoferit të dehur: Mos lëviz nga makina (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.019793033599854
array(1) { ["section"]=> string(66) "meteorologet-japin-lajmin-bore-edhe-ne-tirane-ja-kur-pritet-106496" }