Metoda që rrit kënaqësinë seksuale te femra për një vit por ka një hile

Publikuar tek: bota, më 17:27 07-07-2016 Metoda që rrit kënaqësinë seksuale te femra për një vit por ka një hile

Një metodë e re ka nisur të përhapet në vendet perëndimore për rritjen e kënaqësisë seksuale te femrat apo shtimin e orgazmës.

Bëhet fjalë për teknikën “Orgasm Shot” dhe që kërkon marrjen e gjakut nga një vend në trup me anë të shiringës dhe injektimin në klitorin e tyre. Sipas doktorëve kjo metodë pasi kryhet një herë zgjat për të gjithë vitin.

Procedura jo-kirurgjikale kushton rreth 1,500 euro. Fillimisht kjo procedurë u shpik nga Dr Charles Runnels që gjithashtu realizoi injektoi gjak në fytyrën e  Kim Kardashian.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037595987319946
array(1) { ["section"]=> string(77) "metoda-qe-rrit-kenaqesine-seksuale-te-femra-per-nje-vit-por-ka-nje-hile-45857" }