Michal Svatos, turisti i vrarë në Dukagjin ka qenë në Shqipëri edhe në vitin 2014

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:00 04-07-2015 Michal Svatos, turisti i vrarë në Dukagjin ka qenë në Shqipëri edhe në vitin 2014

Po të bësh një kërkim në faqen e të riut turist, Michal Svatos që u vra dje në Prekal të Dukagjinit rezulton se kjo nuk është hera e parë që ai ka qenë në Shqipëri.

Nëpërmjet një “Check in” që aplikohet masivisht në rrjetet sociale lidhur me lokalitetin apo vendndodhjen mëson se i riu Michal Svatos  ka qenë në Shqipëri edhe në vitin 2014.

Sipas të dhënave në profilin e turistit të vrarë, ai ka qenë në Shqipëri më 23 korrik të vitit që lamë pas dhe ndoshta është rikthyer edhe këtë verë me impresionet e verës së shkuar por rikthimi ka rezultuar fatal.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026630163192749
array(1) { ["section"]=> string(86) "michal-svatos-turisti-i-vrare-ne-dukagjin-ka-qene-ne-shqiperi-edhe-ne-vitin-2014-15340" }