Milan, Mihajlovic drejt largimit

Publikuar tek: sport, më 23:49 22-03-2016 Milan, Mihajlovic drejt largimit

Drejtuesit e klubit te Milanit nuk janë të kënaqur me punën që po bën trajneri Sinisa Mihajlovic dhe tashmë janë duke menduar për zëvendësuesin e tij.

Sipas mediave, trajneri i Seviljes, Unai Emery, është kandidati kryesor per postin e trajnerit te Milanit pas sukseseve që ai ka me skuadrën spanjolle

Milani edhe këtë sezon po zhgënjen në Serine A, ku ndodhet në vendin e gjashtë ne klasifikim, por ka arritur të kualifikohet në finalen e Kupës se Italise, ku do të perballet me Juventusin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Messi i thyen dorën tifozes në stadium
Rashica i lumtur për ftesën: Ëndrra ime të jem në Europian »
Article Logic
Execution time: 0.020376920700073
array(1) { ["section"]=> string(37) "milan-mihajlovic-drejt-largimit-35760" }