Milani me president të ri

Publikuar tek: sport, më 10:52 21-07-2018 Milani me president të ri Paolo Scaroni

Pas vendimit të CAS-it , e cila e lejoi Milanin të rikthehet në Europa League, brenda klubit kanë filluar reformat rrënjësore.

 

Këto ditë drejtuesit më të mëdhenj të klubit jane mbledhur duke zhvilluar asamblenë e aksionerëve të Milanit ku dhe sic pritej është kerkuar largimi i drejtuesve  kinezë.

Emri i ri që pritet të jetë presidenti i  milanit është Paolo Scaroni.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Liverpool niset për në Amerikë, merr dhe Xherdan Shaqirin me vete (FOTO)
Milan-Real Madrid, javën e çdo gjë zyrtarizohet javën e ardhshme për Karim Benzema »
Article Logic
Execution time: 0.0049951076507568
array(1) { ["section"]=> string(32) "milani-me-president-te-ri-128621" }