Miley Cyrus martohet në fshehtësi?! Ajo e quan Liam “bashkëshorti im”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:31 08-09-2016 Miley Cyrus martohet në fshehtësi?! Ajo e quan Liam “bashkëshorti im”

Këngëtarja kontroverse Miley Cyrus ka bërë gjithë botën të mendojë se ajo dhe aktori Liam Hemsworth janë martuar në fshehtësi.

Sipas HollywoodLife, Miley ka filluar ta prezantojw Liam-in përpara miqve, si bashkëshortin  e saj.

Kjo i ka konfuzuar të gjithë duke i bërë të mendojnë se çifti i famshëm kanë lidhur kurorë në fshehtësi.

Megjithatë kur ata e pyesin këngëtaren nëse janë martuar, ajo e mohon këtë.

 “Por bastaj ajo buzëqesh në një mënyrë të tillë sikur të kishte një sekret që mezi pret ta ndajë me ne”- thotë një mik i saj.

Sido që të jetë e vërteta, çifti duket shumë i dashuruar pasi po kalojnë shumë kohë sëbashku.

Madje Liam e ka vizituar Miley-n edhe në zyrat e “The Voice”, ku këngëtarja është pjesë e jurisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përse flokëkuqët kanë dhe pika në fytyrë? (Foto portrete)
Pse është i lidhur moti me dhimbjen e trupit? Flasin ekspertët »
Article Logic
Execution time: 0.016830921173096
array(1) { ["section"]=> string(71) "miley-cyrus-martohet-ne-fshehtesi-ajo-e-quan-liam-bashkeshorti-im-52323" }