Militantët e opozitës 'godasin' sërish, 'pushtojnë' qiellin tullumbacet me helium 'Rama Ik'

Publikuar tek: aktualitet, më 18:56 02-06-2019 Militantët e opozitës 'godasin' sërish, 'pushtojnë' qiellin tullumbacet me helium 'Rama Ik'

Vetëm disa minuta kanë mbetur nga fillimi i protestës dhe militantët e opozitës kanë filluar të mblidhen para Kryeministrisë.

Edhe këtë radhë protestuesit kanë goditur me idetë e tyre për të protestuar, pasi janë shfaqur me tullumbace të fryra me helium në duar.

Tullumbacet e ngrituar në ajër mbajnë mbishkrimin 'Rama Ik' si një mënyrë simbolike për të kërkuar dorëheqjen e kryeministrit Edi Rama.

Kujtojmë se kjo është protesta e shtatë kombëtare e thirrur nga opozita, e cila është e vendosur për të mos marrë pjesë në zgjedhjet e 30 qershorit, pasi kërkon shtyrjen e tyre.

fghjk.jpg

ghjl.jpg

hgjh.jpg

hgjj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071508884429932
array(1) { ["section"]=> string(91) "militantet-e-opozites-godasin-serish-pushtojne-qiellin-tullumbacet-me-helium-rama-ik-166666" }