“Ministra dhe kryebashkiakë të përfshirë në krim e korrupsion, “bomba” e Salianjit: Do dalin skandale përvëluese për qeverinë

Publikuar tek: politike, më 20:52 13-06-2018 “Ministra dhe kryebashkiakë të përfshirë në krim e korrupsion, “bomba” e Salianjit: Do dalin skandale përvëluese për qeverinë

Prej kohësh Partia Demokratike ka paralajmëruar se do të publikojë skandale të rënda që implikojnë zyrtarë të lartë të qeverisë deri në nivel ministrash dhe kryebashkiakësh.

Këtë gjë e ka theksuar edhe një herë tjetër deputeti i PD-së Ervin Salianji i ftuar në emisionin “Politika Online” të gazetares Marsela Karapanço.

I pyetur nga gazetarja, Salianji tha se kjo do të jetë “një verë përvëluese” për qeverinë, duke shtuar se shumë shpejt do të publikohen skandale që do të tronditin qeverinë “Rama”.

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama 30 minuta në Presidencë, çfarë diskutoi me Metën
Çështja e detit, flet ish-ministri: Ja pse pala shqiptare kursen deklaratat »
Article Logic
Execution time: 0.021789789199829
array(1) { ["section"]=> string(127) "ministra-dhe-kryebashkiake-te-perfshire-ne-krim-e-korrupsion-bomba-e-salianjit-do-dalin-skandale-perveluese-per-qeverine-124276" }