Ministrat e Ramës e “lirojnë” fare, ç’bën ky zyrtar i lartë krah Mimi Kodhelit në sy të të gjithëve? (FOTO FLAGRANTE)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:38 29-05-2017 Ministrat e Ramës e “lirojnë” fare, ç’bën ky zyrtar i lartë krah Mimi Kodhelit në sy të të gjithëve? (FOTO FLAGRANTE)

Duket se ministrat e qeverisë aktuale e kanë “liruar” fare dhe nuk e kanë problem se në ambientet e mbyllura konsumohet cigare.

Jo vetëm kaq, por ky gjest kryehet prej një zyrtari të lartë për qarkun ku ajo aktualisht po drejton fushatën e PS, në Kukës.

Siç duket edhe nga kjo foto, kryetari i Këshillit të Qarkut në Kukës, Abedin Oruçi, i cili ndodhet në krah të ministres Mimi Kodheli shihet duke konsumuar cigare pa asnjë lloj problem, ndonëse më ligj është e ndaluar në ambientet e mbyllura.

Ky moment është kapur gjatë një organizimi në kuadër të festës e Kukësit për titullin kampion, ekip i cili u shpall kampion i këtij sezoni. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19951701164246
array(1) { ["section"]=> string(117) "ministrat-e-rames-e-lirojne-fare-c-ben-ky-zyrtar-i-larte-krah-mimi-kodhelit-ne-sy-te-te-gjitheve-foto-flagrante-80328" }