Ministres Kumbaro i ka humbur një aksesor i rëndësishëm në foltoren e Kuvendit (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:31 02-06-2016 Ministres Kumbaro i ka humbur një aksesor i rëndësishëm në foltoren e Kuvendit (FOTO)

Sikur mos mjaftonte gjithë ai debat mes ministrit Saimir Tahiri dhe deputetit Ben Blushi, parlamentarët janë vënë përballë një tjetër situate të sikletshme; t’i gjejnë vathin ministres së Kulturës Mirela Kumbaro.

Siç mund ta shikoni në këto foto të shkrepura nga newsbomb.al, ministres i ka mbetur vetëm njëra pendë e vathit dhe e gjithë dilema është: si ta gjejmë pendën tjetër.

Dhe deri sa ta gjejmë këtë të uruar pendë, se çfarë thotë ministrja nga foltorja e Kuvendit nga njëri vesh hyn e nga tjetri del, hyn nga ai me vath e del nga ai pa vath!

kumbaro1.jpg

kumbaro.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Artur Zheji përlotet në emision, me vështirësi mban emocionet (Video)
“Ç’është ky takim me një kukull zoti Rama”, avokati pyet kryeministrin »
Article Logic
Execution time: 0.019891977310181
array(1) { ["section"]=> string(89) "ministres-kumbaro-i-ka-humbur-nje-aksesor-i-rendesishem-ne-foltoren-e-kuvendit-foto-42231" }