Ministri aventurier i LSI, kalon fundjavën në mënyrë të veçantë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:02 04-07-2016 Ministri aventurier i LSI, kalon fundjavën në mënyrë të veçantë

Ministri i Mjedisit, Lefter Koka ka preferuar të kalojë një fundjavë me aventura. Koka ka qenë dje në Kanionet e Osumit në Skrapar, ku së bashku me një grup profesionistësh ka shijuar mrekullitë e asaj zone.

Në fotot e publikuara, Koka duket mjaft i relaksuar dhe entuziast për këtë eksperiencë.

Kjo fundjavë ka qenë edhe një moment i mirë reflektimi për Kokën, i cili drejton një prej ministrive me më shumë rëndësi sa i përket ruajtjes së natyrës dhe shfrytëzimin e saj për turizëm.

1-15-1024x683.jpg

3-6-1024x683.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.06031608581543
array(1) { ["section"]=> string(68) "ministri-aventurier-i-lsi-kalon-fundjaven-ne-menyre-te-vecante-45474" }