Ministri Blendi Klosi në fundjavë me familjen (Foto)

Publikuar tek: politike, më 19:13 21-02-2016 Ministri Blendi Klosi në fundjavë me familjen (Foto)

Ministri i Mirëqënies Sociale, Blendi Klosi, ka vendosur në krye të profilit një forografi me bashkëshorten dhe dy fëmijët e tij.

Duket se ministri Klosi ka vendosur të shpenzojë kohë me familjen e tij këtë fundjavë, pas një sërë zhvillimesh dhe angazhimesh të lodhshme në politikë. Një “selfie” me familjen e tij teksa nget makinën, Blendi Klosi ka zgjedhur ta vendosë si foto të kopertinës ndërsa nuk kanë munguar as komentet e shumta pozitive nga miq dhe të afërm.

12742482_980asdfgsadf69875283864_592516657335361865_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Reagon Bashkia e Tiranës për protestën te Liqeni: Një grup i vogël njerëzish me veprime vandale
Mesila Doda mbështet ndërtimin te Parku i Liqenit: Duhet të ketë lojëra për fëmijë por më shumë informacion »
Article Logic
Execution time: 0.004188060760498
array(1) { ["section"]=> string(56) "ministri-blendi-klosi-ne-fundjave-me-familjen-foto-33174" }