Ministri Haxhinasto dhe gruaja e tij fotografohen në Londër, çifti simpatik për “shopping”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:31 23-02-2016 Ministri Haxhinasto dhe gruaja e tij fotografohen në Londër, çifti simpatik për “shopping”

Ministri i Transportit Edmond Haxhinasto dhe bashkëshortja e tij Enkeleida Haxhinasto janë fotografuar nga qytetarët në Londër.

Siç duket edhe nga çantat e bagazhet që mbajnë në duar, çifti ka bërë mjaftueshëm “shopping”. Bashkëshortja simpatike e ministrit në fakt shfaqet gjithmonë e kuruar dhe “in” me fjalën më të fundit të modës. Fotografia është dërguar nga ndjekësit dhe përdoruesit e rrjeteve sociale në faqen “Jeta osh qejf” duke u komentuar masivisht.

 min.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0259690284729
array(1) { ["section"]=> string(93) "ministri-haxhinasto-dhe-gruaja-e-tij-fotografohen-ne-londer-cifti-simpatik-per-shopping-33312" }