Ministri i Bashës nuk lejoi sekretaren dhe kandidaten e PS-së të hynte në zyrë, ish-këshilltari: Kjo është ta presësh që në hyrje, jo ta ndalosh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:13 12-06-2017 Ministri i Bashës nuk lejoi sekretaren dhe kandidaten e PS-së të hynte në zyrë, ish-këshilltari: Kjo është ta presësh që në hyrje, jo ta ndalosh

Përplasje sot mes ministrit teknik të Drejtësisë Gazmend Bardhi dhe e Sekretares së Përgjithshme të Ministrisë, kandidaten për deputete të PS-së, Juliana Hoxha.

Bardhi e pezulloi nga detyra dhe ka kërkuar që Hoxhës t’i ndalohet hyrja në këtë institucion ndërsa ka pezulluar gjithë stafin e ministrisë që lejoi hyrjen e saj.

Sakaq, Ylli Dylgjeri, ish-këshilltari i Fatos Nanos nuk ka mundur ta lerë pa komentuar këtë moment.

“I ndalohet hyrja Sekretares së Përgjithshme të Drejtësisë?
Uaauuu!!!
Këtë Sekretare ta presësh te hyrja institucionit e jo ta ndalosh!
Kohë urrejtjesh...”, shkruan me tone sarkastike Dylgjeri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006788969039917
array(1) { ["section"]=> string(147) "ministri-i-bashes-nuk-lejoi-sekretaren-dhe-kandidaten-e-ps-se-te-hynte-ne-zyre-ish-keshilltari-kjo-eshte-ta-presesh-qe-ne-hyrje-jo-ta-ndalosh-82163" }