Ministri i Ramës bën “zbulimin” e rëndësishëm në Washington (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:17 21-04-2017 Ministri i Ramës bën “zbulimin” e rëndësishëm në Washington (FOTO)

Ministri i Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për një takim zyrtar për përfaqësues të lartë të SHBA-së.

Para pak minutash publikon në Instagram një foto nga një libër dhe shkruan: “E gjeta Shkodrën dhe në Bibliotekën e Kongresit në Washington”.

Foto është shkëputur nga libri i Edith Durham, kur ajo shkruante për Shqipërinë dhe shqiptarët. 

 

ditmiri.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02728009223938
array(1) { ["section"]=> string(68) "ministri-i-rames-ben-zbulimin-e-rendesishem-ne-washington-foto-75919" }