Ministri i ri, Blendi Klosi luan volejboll me të rinjtë në Jalë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:57 26-07-2015 Ministri i ri, Blendi Klosi luan volejboll me të rinjtë në Jalë Ministri Blendi Klosi në Jale duke luajtur volejboll me te rinjte

Ministri i ri Blendi Klosi i cili zëvendësoi në detyrë Erion Veliajn këtë fundjavë ka qenë më sportiv se asnjëherë tjetër.

Larg kostumit zyrtar, me një veshje plazhi, ministri Klosi ka luajtur volejboll  me të rinjtë në Jalë. Ata që e panë thanë se ministri ishte mjaft i zoti dhe energjik në lojën me top.

Nuk e dimë nëse Klosi ka ftuar shefin e qeverisë në këtë lojë, pasi me ç’pamë në fotot e publikuara më herët, kryeministri kishte marrë disa kilogramë dhe harxhimi i kalorive në këto kushte nuk do i bënte fare keq.

Lexo edheRama shton në peshë?! ja si u duk sot në Jalë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024643898010254
array(1) { ["section"]=> string(68) "ministri-i-ri-blendi-klosi-luan-volejboll-me-te-rinjte-ne-jale-17012" }