Ministri i ri flet nga Kuvendi, Shkëlzeni i nxjerr udhëtimet: Në një vit 15 herë me Charter

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:38 18-02-2016 Ministri i ri flet nga Kuvendi, Shkëlzeni i nxjerr udhëtimet: Në një vit 15 herë me Charter

Ndërsa ministri i ri i Ekonomisë Arben Ahmetaj ishte duke folur në Kuvend për gropat e lëna në buxhet nga qeveria paraardhëse, djali i ish kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha, duket se e ka ndjekur me interes dhe fill pas përfundimit të fjalës së tij ka publikuar herët që ministri ka udhëtuar sipas tij me avion privat.

“Brenda nje viti ministri i ekonomisë të vendit më të varfër në Europë ka udhëtuar plot 15 herë me avion privat”, shkruan Shkëlzen Berisha.

15.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027268171310425
array(1) { ["section"]=> string(95) "ministri-i-ri-flet-nga-kuvendi-shkelzeni-i-nxjerr-udhetimet-ne-nje-vit-15-here-me-charter-32909" }