Ministri Ilir Beqaj padit Lulzim Bashën: Për të, miliadrat janë një fjalë goje

Publikuar tek: politike, më 14:24 17-11-2015 Ministri Ilir Beqaj padit Lulzim Bashën: Për të, miliadrat janë një fjalë goje

Ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj ka paditur kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Beqaj ka thënë se e ka paditur Bashën për shpifjet ndaj tij, për këtë arsye “të shkojë t’i provojë shpifjet  në gjykatë”.

“Për Lulzim Bashën, milionat dhe miliardat janë një llaf goje. Nuk do t’i shmangem përballjes me të, kam vendosur ta padis. Le të shkojë në gjykatë dhe t’i provojë aty shpifjet ndaj meje”, tha ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkarkimi i drejtorëve në Dogana, Basha: Kontrabanda nuk bëhet dot propagandë
Buxheti i ri, Afrim Krasniqi: Më shumë para për shefat dhe zyrat, më pak për arsimin dhe rrugët »
Article Logic
Execution time: 0.016012907028198
array(1) { ["section"]=> string(82) "ministri-ilir-beqaj-padit-lulzim-bashen-per-te-miliadrat-jane-nje-fjale-goje-25637" }