Ministri na prezanton Bujarin dhe Refijen e Policisë së Shtetit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:47 24-05-2016 Ministri na prezanton Bujarin dhe Refijen e Policisë së Shtetit

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, përmes kësaj “selfie” na prezanton dy punonjës të Policisë së Shtetit. Jo pa qëllim Tahiri ka zgjedhur një punonjës me eksperiencë dhe një tjetër të “gjeneratës së re”, duke i mëshuar kështu edhe më fort motos “Policia qe duam”.

Bujari, siç zbulon minstri, ka 32 vite punë, ndërsa policja me emrin Refije vetëm 1 vit punë.

“Lushnje, Bujari 32 vjet dhe Refija 1 vit punë. Eksperienca dhe e ardhmja e Policisë.

Me pasurinë e më të mirëve ndër vite, ndërtojmë Policinë e gjeneratës tjetër”, shkruan ministri si përshkrim për këtë foto duke dhënë kështu edhe arsyen se pse ka zgjedhur pikërisht këta dy policë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Joleza Koka pas ironisë me të riun për punën në “Call Center”: I dhanë jehonë aksidentalisht, portalet s’i marr seriozisht
Shkroi për skuadrën e Skënderbeut në vend të heroit, Rejsa shkon te busti për të na bindur të gjithëve (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.062485933303833
array(1) { ["section"]=> string(69) "ministri-na-prezanton-bujarin-dhe-refijen-e-policise-se-shtetit-41363" }