Ministri uron në ‘’FB’’: Gëzuar ditëlindjen polici! Hedh edhe një foto me qentë antidrogë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:47 13-01-2016 Ministri uron në ‘’FB’’: Gëzuar ditëlindjen polici! Hedh edhe një foto me qentë antidrogë

Ministri i Punëve të Brendshme Sajmir Tahiri ka uruar sot Policinë e Shtetit për ditën e krijimit të saj.

Që prej mëngjesit një sërë aktivitetesh u organizuan për 103-vjetorin, ndërsa pasdite Tahiri ka menduar të urojë edhe në profilin e tij social, ‘’Facebook’’.

“Gëzuar ditelindjen, 103 vjec, Policia e Shtetit! ‪#‎policiaqeduam”, shkruan Tahiri, teksa publikon edhe dy foto me dy policë dhe qentë e tyre antidrogë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022197008132935
array(1) { ["section"]=> string(89) "ministri-uron-ne-fb-gezuar-ditelindjen-polici-hedh-edhe-nje-foto-me-qente-antidroge-29907" }