Ministria e Bujqësisë dha alarm për shpendët, zyrtari i saj ‘bekon’ kecin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:12 26-11-2016 Ministria e Bujqësisë dha alarm për shpendët, zyrtari i saj ‘bekon’ kecin

Sekretari i Përgjithshëm i ministrisë së Bujqësisë, Vojo Bregu e ka shfrytëzuar këtë fundjavë për të dalë në një nga fermat e gjëse së gjallë në Shqipëri.

E në kohën që në gjithë vendin Ministria e Bujqësisë ka dhënë alarmin për shpendët, sekretari i përgjithshëm gjen një mënyrë tjetër promovimi.

Ai ka dalë me një kec në dorë në fotografi dhe pasi e poston atë në rrjetet sociale thotë: Ky keci është vetëm dy orësh.

Ndoshta ferma, dhe vetë keci, do të kenë jetëgjatësi edhe për faktin se këtë ditë ka marrë bekimin e Ministrisë së Bujqësisë dhe zyrtarit më të lartë të saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025377988815308
array(1) { ["section"]=> string(76) "ministria-e-bujqesise-dha-alarm-per-shpendet-zyrtari-i-saj-bekon-kecin-60774" }