Ministria shqiptare romantike ne krahët e bashkëshortit, ai i dhuron një përqafim plot dashuri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:54 20-08-2016 Ministria shqiptare romantike ne krahët e bashkëshortit, ai i dhuron një përqafim plot dashuri

Prej ditësh ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro, po shijon pushimet në plazhet e jugut.

Siç duket qetësia dhe deti e kanë dhënë efektin dhe ajo vjen me një foto tejet romantike që përcjell dashuri.

Kumbaro ka publikuar një foto me bashkëshortin e saj gazetarin dhe moderatorin Aleksandër Furxhi, i cili e ka mbështjellë me një përqafim plot dashuri duke nxjerrë në pah anën romantike të saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025410175323486
array(1) { ["section"]=> string(99) "ministria-shqiptare-romantike-ne-krahet-e-bashkeshortit-ai-i-dhuron-nje-perqafim-plot-dashuri-50366" }