Ministrja e qeverisë Rama feston ditëlindjen, zyra e saj mbushet plot me lule (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:11 24-11-2016 Ministrja e qeverisë Rama feston ditëlindjen, zyra e saj mbushet plot me lule (Foto)

Ministrja e Zhvillimit Urban dhe Turizmit Eglantina Gjermeni feston sot ditëlindjen.

Duket se ndër surprizat më të bukura ka qenw edhe zyra e saj plot e përplot me lule.

‘Ekspres’ shkruan se surpriza është përgatitur nga stafi i saj të cilët janë kujdesur në detaje që zyra e saj të duket e veçantë sot. 

gjermen.jpg

gjermen1.jpg

gjermen2.jpg

gjermen4.jpg

gjermen5.jpg

gjermeni.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021503925323486
array(1) { ["section"]=> string(87) "ministrja-e-qeverise-rama-feston-ditelindjen-zyra-e-saj-mbushet-plot-me-lule-foto-60583" }