Ministrja e Ramës e nis ditën me puthje të ëmbla, kujt ia dedikon? (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:55 01-06-2017 Ministrja e Ramës e nis ditën me puthje të ëmbla, kujt ia dedikon? (FOTO)

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Ermonela Felaj edhe pse në mes të fushatës elektorale ka gjetur kohën për të voglën e saj dhe të gjithë fëmijët për të uruar ditën e 1 qershorit.

Ajo uron festën e fëmijëve dhe shkruan se puthjet më të ëmbla dhe përqafimet më të ngrohta u jepen atyre që u japin kuptim jetës së çdokujt, fëmijëve, e veçarisht Hera, vajza e ministres. 

“Per zemrat e vogla!
Per diten e tyre sot dhe per cdo dite te jetes se secilit femije, Gezuar 1 Qershorin!
Puthjet me te embla dhe perqafimet me te ngrohta te jene vec per engjejt tane qe i japin kuptim jetes! ”, shkruan Felaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021558046340942
array(1) { ["section"]=> string(75) "ministrja-e-rames-e-nis-diten-me-puthje-te-embla-kujt-ia-dedikon-foto-80775" }