Ministrja Harito vendos të ndryshojë. Pret flokët dhe provon me bizhutë e mëdha (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:57 16-03-2016 Ministrja Harito vendos të ndryshojë. Pret flokët dhe provon me bizhutë e mëdha (FOTO)

Ministrja Milena Harito me një paraqitje krejtësisht të ndryshuar. Nga flokët e drejta, me një gjatësi mesatare, te flokët e shkurtra.

Këto janë dy fotot krahasuese të ndryshimit drastik të ministres së Inovacionit. Dje ministrja qe në qendër të vëmendjes në studiion e ‘’Opinion’’, teksa argumentonte projektligjin për fyerjet dhe sharjet në portale. 

Përpos ndryshimit të flokëve, që duhet thënë se bëjnë diferencën e madhe te një grua, Harito mbante vënë edhe një varëse që binte shumë në sy. Dhe ndryshe nga zakonisht, kur shfaqej e kursyer sa u përket bizhuve të përmasave të tilla, kishte zgjedhur që në studio të mbante këtë varëse, kombinuar me vathë të vegjël.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10136604309082
array(1) { ["section"]=> string(89) "ministrja-harito-vendos-te-ndryshoje-pret-floket-dhe-provon-me-bizhute-e-medha-foto-35226" }