Ministrja Harito zgjohet e acaruar dhe me një kërkesë për shkrimet mbi luksin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:23 12-07-2016 Ministrja Harito zgjohet e acaruar dhe me një kërkesë për shkrimet mbi luksin

Irritohet me mediat ministrja e Inovacionit, Milena Harito.

Që në orët e para të mëngjesit është zgjuar sot t’u kujtojë gjithë artikullshkruesve në media dhe në rrjetet sociale, që të lënë akuzat pa fakte, dhe të nxjerrin dokumente. Nuk dihet se për cilin rast konkret ka folur ministrja, por duket se gjithçka e ka pasur seriozisht kur flet për shkrime për luksin apo paaftësinë e ministrave.

“Lloj – lloj shkrimesh mbi luksin, paaftësinë etj të ministrave. Për të gjithë shkruesit: jepni fakte, lini përbaltjen dhe vetëdenigrimin” shkruan ministrja në rrjetin social twitter, por pa dhënë asnjë fakt se për cilin nga artikujt e ka konkretisht.

milena.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Luiza duhet të kuptonte që nuk ishte vetëm", Arbëri tregon për emocionet dhe lotët e nënkampiones në Rinas
Në 25 vjetorin e PS, Dylgjeri nxjerr nga arkivat foton e rrallë të çiftit Fatos e Xhoana Nano »
Article Logic
Execution time: 0.018356084823608
array(1) { ["section"]=> string(83) "ministrja-harito-zgjohet-e-acaruar-dhe-me-nje-kerkese-per-shkrimet-mbi-luksin-46309" }