Ministrja prezanton bashkëshortin te njerëzit e nënës dhe gjithçka shkon fjollë. Në fund një foto plot buzëqeshje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:53 24-09-2016 Ministrja prezanton bashkëshortin te njerëzit e nënës dhe gjithçka shkon fjollë. Në fund një foto plot buzëqeshje

Mimi Kodheli prezanton bashkëshortin te njerëzit e nënës dhe gjithçka shkon fjollë, në fund një foto plot buzëqeshje me të.

‘’Këlcyra, vendi i të parëve të nënës sime. Mrekulli e historisë, natyrës, kulinarisë dhe mikpritjes’’, shkruan ministrja e Mbrojtjes, teksa shpërndan foto të Këlcyrës, me një terren të jashtëzakonshëm.

Kodheli, së bashku me të shoqin janë super të kënaqur nga ky udhëtim entuziasmues, duke publikuar edhe një foto së bashku. Sigurisht që nuk kanë munguar edhe foto të tjera me të afërmit.

 mimikodhelikelcyre4.jpgmimikodhelikelcyre3.jpgmimikodhelikelcyre2.jpgmimikodhelikelcyre.jpgmimikodhelikelcyre6.jpgmimikodhelikelcyre5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031633853912354
array(1) { ["section"]=> string(118) "ministrja-prezanton-bashkeshortin-te-njerezit-e-nenes-dhe-gjithcka-shkon-fjolle-ne-fund-nje-foto-plot-buzeqeshje-53990" }