Ministrja uron 7 marsin, por shihni çfarë bën për të falenderuar mësuesit e saj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:51 07-03-2017 Ministrja uron 7 marsin, por shihni çfarë bën për të falenderuar mësuesit e saj

Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka uruar sot në "Ditën e Mësuesit", të gjithë ata që kanë kontribuar duke i dhënë njohuri, falë të cilëve është ajo që është sot.

Kështu shprehet ministrja teksa ka publikuar dëftesat e saj, ku duket qartë se ka qenë nxënëse shembullore.

“Gëzuar 7 Marsin të gjithë atyre që më kanë bërë të jem kjo që jam, si dhe atyre që nuk i kam njohur, por që ushtrojnë profesionin më fisnik, atë të mësuesit”, shkruan ministrja Kodheli.

16996031_1271566992926638_3245356965417456798_n.jpg17211901_1271566999593304_931416893873293281_o.jpg17192510_1271566982926639_7406986970262706261_o.jpg17190831_1271567092926628_7623113878684637287_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022828102111816
array(1) { ["section"]=> string(84) "ministrja-uron-7-marsin-por-shihni-cfare-ben-per-te-falenderuar-mesuesit-e-saj-71119" }