minstrat

Publikuar tek: foto-e-dites, më 01:10 23-01-2015 minstrat

Dy ministrat e qeverisë Rama krenohen për punësimet e reja. Në foto shikoni ministrat Veliaj dhe Gjiknuri, në një prej fabrikave të kromit në vend. Por siç duket mirë nga fotot, ata flasin për punësime dhe hapjen e vendeve të reja të punës në qeverinë e Rilindjes. Vetëm, siç duket edhe nga foto, punësimet kanë favorizuar…kinezët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama trendafili
selia blu »
Article Logic
Execution time: 0.021528959274292
array(1) { ["section"]=> string(13) "minstrat-1251" }