Minstrja me vajzën në “DEMODE” të Mirela Nurçes

Publikuar tek: kulture-art, më 19:23 23-06-2016 Minstrja me vajzën në “DEMODE” të Mirela Nurçes

“DEMODE”. Kështu quhet sfilata e rradhës e stilistes lushnjare Mirela Nurçe fama e së cilës tashmë i ka kaluar kufijtë kombëtare.

Në sfilatën që është duke u zhvilluar në ambientet e hapura te “Bar Komiteti” është e pranishme edhe ministrja  e Zhvillimit Urban dhe Turizmit, Eglantina Gjermeni.

Gjermeni ka marrë me vete edhe vajzën dhe ja teksa duket në këto foto duke u munduar ta fusë që të voglën e saj në botën e bukur të modelingut.

festa2.jpg

festa1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ermonela Jaho mori çmimin botëror të publikut po askush s’e priti kështu dhe s’i dha ndonjë shpërblim
Po japim revistën televizive…Kthim në vitet ’80 dhe shikoni si surprizon stilistja Mirela Nurçe me copat e kombinatit të tekstileve »
Article Logic
Execution time: 0.021288871765137
array(1) { ["section"]=> string(51) "minstrja-me-vajzen-ne-demode-te-mirela-nurces-44405" }