Miqtë surprizojnë moderatoren e njohur, shihni reagimin e saj (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:31 11-10-2016

???? #200k

A video posted by Elita Rudi (@elita.rudi) on

Miqtë kanë surprizuar moderatoren Elita Rudi. Në momentin që ajo po dilte nga pallati, miqtë i kanë plasur disa konfeti duke e befasur dhe e trembur në të njëjtën kohë.

Pasi ka kuptuar që është një befasi, moderatorja ka qeshur me miqtë e saj. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024029016494751
array(1) { ["section"]=> string(72) "miqte-surprizojne-moderatoren-e-njohur-shihni-reagimin-e-saj-video-55827" }